SERTİFİKALI EĞİTİM PROGRAMLARI

Nish Coaching’in eğitim programları uluslararası standartlarda ve büyük bir titizlikle hazırlanmış olup her biri uluslararası standartlarda zengin bir içeriğe sahiptir.

Koçluk Mesleğine ilgi duyan ve bu alanda uzmanlaşarak profesyonel koçluk yapmak isteyen ya da koçluk disiplinini yaşamına geçirerek, etkili ve dengede yaşayan bir insan olmak isteyenler için hazırlanan koçluk eğitimlerimiz uluslararası sertifikalıdır.

Yaşam Koçluğu Eğitim Programı

Öğrenci Koçluğu Eğitim Programı

Nefes Koçluğu Eğitim Programı

Bilinci ve bilinçdışını etkin kullanmanın tekniklerinin öğrenildiği eşsiz bir program olan NLP eğitimlerimiz Practitioner ve Master Practitioner olmak üzere iki modülden oluşmaktadır.

NLP

NLP Practitioner

NLP Master Practitioner

Quantum Eğitimlerimiz Evrenin sırlarının keşfedildiği ve akıl düzleminden quantum alanına geçerek gerçeklik kavramının yeniden yapılandığı mucizelere tanıklık eden bir eğitim programıdır.

Quantum Practitioner

İş Dünyası Eğitim Programları

Her geçen gün rekabetin arttığı ve kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, çalışan bağlılığı gibi faktörlerin sonuçları etkilediği iş dünyasında koçluk ve kişisel gelişim vazgeçilmez bir hal almış durumda. Koç lider yöneticiler ile hedeflerin ötesinde sonuçlar alan takımlar yaratmak için tasarlanan programlarımız uluslararası ve iş hayatına yön veren güncel konular dikkate alınarak hazırlanmıştır.

Yönetici Koçluğu

Satış Koçluğu

Bussiness NLP

Kişisel Gelişim Workshopları

Nish Coaching’in kişisel gelişime yönelik workshop ve seminerlerinin içeği çarpıcı, farkındalık yaratan, etkili, harekete geçiren, sonuç aldıran niteliklerine göre tasarlanmıştır.

Bu bağlamda kişisel gelişimine önem veren ve klasik eğitim sistemlerinin dışında bilinçdışı öğrenme yöntemini uygulayan Nish Coaching bu noktada fark yaratmayı hedef seçmiştir.

Comments are closed.